Scroll to top
© 2019, Ney Psikoloji
Paylaş

Hakkımızda


TÜM PSİKOLOJİK SORUNLARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kimiz Biz?

Ney Psikoloji, bilimsel ve güncel metodların kullanımı ile günlük hayatın meydana getirdiği çıkmazlardan kaynaklanan sorunlardan, karmaşık problemlere kadar uzanan geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bireyi ve yaşadığı zorlukları psikolojik, biyolojik ve sosyo-kültürel yönleriyle ele alan Ney Psikoloji aynı zamanda kişiyi kendi gelişim sürecinin aktif parçası olarak görmeyi amaçlayıp, tedavinin yanı sıra kişilerin kendilerini daha iyi tanımalarına olanak sağlamaktadır.

Ney Psikoloji, psikoloji biliminin ilke, kuram ve yöntemlerini işleyişinin temel parçası olarak görmekte ve kendisinden hizmet alanlara gizlilik, koşulsuz kabul, saygı ve profesyonellik ilkeleriyle ilgili garanti vermektedir.

Ney Psikoloji olarak Konya & Karaman’da hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya'da Biz

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İnişli çıkışlı bir hayat yolunda daha sağlam adımlar atabilmeniz adına kendi iç dünyanızı, birlikteliğinizi, partnerinizi daha iyi görebilmeniz için size bir ışık tutmak, sizi anlamak ve kendinizi anlamlandırmanız için size destek olmak adına yanınızdayım. Bu hayat yolunda sizin mutluluğunuz benim mutluluğum ve gururumdur…

Uzman Klinik Psikolog

Yasemin Bağrıaçık

Hangi Teknikleri / Metodları Kullanıyoruz?

Merkezimize basvuran kisiler öncelikle degerlendirme seasnlarina alinirlar. Kisinin problemi ya da
danisacagi konu hakkinda detayli bilgi sahibi olunduktan sonra seansi yöneten uzman tarafinan
asagida belirtmis oldugumuz metodlar(hangisi uygulacaksa) detayli bir sekilde anlatilir. Bazi
problemlerde ilk seansdan itibaren, bazilarinda ise ikinci seasndan itibaren seçilen metot
uygulanmaya baslanir.

-EMDR
-moxxo dikkat ve algı testi
-Bilissel Davranisçi Terapi (BDT)
-Oyun Terapisi
-filial oyun terapisi
-Sema Terapi
-bütüncül psikoterapi
-Çözüm Odakli Terapi
-beslenme danışmanlığı
-cinsel terapi
-Yas terapisi
-Çift terapisi
-Bağımlılık danışmanlığı
-Psikanalitik Psikoterapi
-Masterson Yaklaşımlı Psikanalitik Psikoterapi
-Aktarım Odaklı Psikoterapi
-Duygu Odaklı Psikoterapi

Hakkımızda

Danışan Yorumları

Uykusuzluk sorunu için Yasemin hanıma başvurdum. Uykuya dalıyor ve gecenin bir saatinde uyanıp tekrar uyuyamıyordum bu da beni gün içinde sinirli ve hırçın yapıyordu Yasemin hanıma arkadaş tavsiyesi ile ulaştım terapiye başladıktan sonra yavaş yavaş uykularım düzene girmeye başladı kendisine teşekkür ediyorum.

— H.A.

Tech leader / WEB dEveloper

Müzeyyen Hanım çok bilgili bir danışman. Bana çok yardımcı oldu sıkıntı zamanlarımda kendisine danıştım,
konuştum. Bir yakınımın referansıyla gittim. Dinlemesi, yardımcı olması, konuşmalarıyla çok fazla ilgili ve alakalı. Seanslardan çok memnun kaldım. Depresyondaydım. Bu dönemi atlatmamda çok destek oldu. Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. Yakınlarıma ve herkese ben de tavsiye ederim.

— M.A.

Danışan

Merhaba Yasemin hanımla tanışmak yeni bir hayata başlamak gibiydi. İçinden çıkamadığım, kimseye hatta kendime bile anlatamadığım bir problemdi bu. Kendisi beni hiç yargılamadan dinledi en büyük korkum birilerinin bana acıması dışlaması ve yargılamasıydı. Korktuğum gibi olmadı beni anlaması sorunumun üstesinden gelmekte bu durumu kabul etmemde çok yardımcı oldu anladığınız gibi eşcinsel eğilimim vardı bilge tarafıyla bazen annem bazen arkadaşım oldu uzmanlığıyla çözümledik kendisine çooook teşekkür ederim.

— S.O.

Danışan